About the company

Працюючи на ринку понад 17 років, компанія здобула значний досвід у виробництві традиційної соняшникової олії та експортує свою продукцію в більш ніж 40 країн світу. Сьогодні «УКРОЛІЯ» обрала пріоритетнім напрямком бізнесу – створення продуктів з доданою цінністю в сегменті професійних кулінарних та високоолеїнових органічних олій.

«УКРОЛІЯ» — це 2 сучасні виробничі майданчики в Полтавській області, а саме - в Диканьці та Зінькові.

«УКРОЛІЯ» представлена торговими марками традиційної соняшникової олії «ДИКАНЬКА», а також професійною високоолеїновою олією EFFO і органічною соняшниковою під брендом GARNA ORGANICA. Компанія займає близько 12 % українського ринку фасованої соняшникової олії. Експорт продукції «УКРОЛІЇ» здійснюється у понад 40 країн світу.

our_benefits_text_1

12%

our_benefits_text_2

our_benefits_text_3

40

our_benefits_text_4

«УКРОЛІЯ» об'єднує кращий у світі український соняшник і вікові традиції виробництва української соняшникової олії з передовими європейськими стандартами контролю якості й ефективними світовими моделями в логістиці та дистрибуції.

Запорукою успішного розвитку компанії є формування на базі виробничих підприємств «УКРОЛІЇ» агропромислових кластерів — локальне об'єднання з метою взаємовигідного співробітництва фермерів — постачальників сировини, переробників і споживачів вторинної продукції переробки.

Our story

Our team

Юрій Шевченко

директор з розвитку бізнесу та співвласник компанії «УКРОЛІЯ». Відповідає за розробку нових стратегічних напрямів бізнесу компанії.

Вадим Швачка

генеральний директор і співвласник компанії «УКРОЛІЯ». Контролює виробничі потужності двох заводів — «УКРОЛІЯПРОДУКТ» та «УКРОЛІЯ ОРГАНІК».

Володимир Озірський

виконавчий директор компанії «УКРОЛІЯ». Приєднався до команди у 2016 році. Відповідає за впровадження і реалізацію стратегії компанії.

Олена Мальцева

Директор з маркетингу

Марина Тертицька

Директор фінансовий

Тетяна Касьянова

Директор з управління персоналом

join_us_title

join_us_text